Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today11
Yesterday21
Week275
Month641
All85830

Currently are 27 guests and one member online


VCNT - Visitorcounter

Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia

Drodzy Rodzice !

Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia w dniach 19, 20, 21.02.2018r. zaprasza WSZYSTKIE dzieci URODZONE W 2011 ROKU na bezpłatną, kompleksową diagnozę stanu zdrowia ( a w niej: porada psychologiczna, ocena słuchu, wzroku i składu ciała, porady żywieniowe, porada pediatry, porada dotycząca aktywności fizycznej). Zapisy na drzwiach grup "Biedronki", "Słoneczka", "Chmurki". Bardzo prosimy o dokładne i przemyślane wpisywanie się na konkretną godzinę, ponieważ nie ma możliwości zmiany ustalonego terminu. 

 

GOPZ 

ul. Kołobrzeska 61 

tel. 58 5534311 

Mundo Latino

 

Mundo Latino

      W drugim  semestrze chętne  przedszkolaki z grup: Krasnale, Biedronki, Motyle, Elfy, Słoneczka   i Chmurki  będą miały możliwość uczestniczenia w nieodpłatnych zajęciach kółka zainteresowań  Mundo Latino”. Zajęcia będą się odbywały w piątki  w godzinach  11:00-12:00 w dwóch grupach wiekowych 3-5 oraz 4-6. Podczas zajęć będziemy śpiewać, grać  i tańczyć w gorących rytmach  Ameryki Południowej, rozwiązywać zagadki i kalambury, wspólnie tworzyć gry językowe, symulacje sytuacyjne oraz zabawy dramowe,  w których dzieci w naturalny sposób będą miały kontakt z językiem hiszpańskim.

Uwaga grupa Krasnale

W związku z chorobą nauczycieli z grupy ,,Krasnali"

zebranie z rodzicami podsumowujące I półrocze pracy z dziećmi zostało przełożone na

13 lutego 2018 ( wtorek)godz. 17.00

Podsumowanie pierwszego semestru projektu "Świat na dłoni"

Podczas pierwszego semestru udało się nam zorganizować koncert kolęd z Ameryki Południowej     w wykonaniu zespołu „Cafe y Son”, który nie tylko zaprosił dzieci do wspólnego muzykowania, ale pięknymi, gorącymi rytmami porwał wszystkich do tańca.

   Ponadto, przedszkolaki z grupy „Smerfów” spotkały się z artystami z Kolumbii i Peru, z którymi miały okazję przywitać się i porozmawiać  po hiszpańsku. Z tej okazji grupa przygotowała według oryginalnej receptury specjalny poczęstunek- niespodziankę, przepyszny napój pochodzący z Peru „Chicha morada”, którego nazwę artyści odgadnęli już po pierwszym łyku.  Nie zabrakło też wspólnego śpiewania znanej wszystkim piosenki „La Cucaracha” przy dźwiękach profesjonalnego akompaniamentu gitary i egzotycznego cajon.

Zmiany !!!

Uwaga ! 

Zmiana zakończenia roku szkolnego Starszaków na 21.06.2018r. (CZWARTEK) 

grupa VI "Słoneczka" godz. 13:00

grupa III "Biedronki" godz. 13:30

grupa VIII "Chmurki" godz. 14:00

Uroczyste zakończenie dla wszystkich przedszkolaków 28.06.2018 ( CZWARTEK) godz. 10:00.

Więcej artykułów…

  1. Ruszaj się z Lionfitness