Currently are 27 guests and one member online

Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia

Drodzy Rodzice !

Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia w dniach 19, 20, 21.02.2018r. zaprasza WSZYSTKIE dzieci URODZONE W 2011 ROKU na bezpłatną, kompleksową diagnozę stanu zdrowia ( a w niej: porada psychologiczna, ocena słuchu, wzroku i składu ciała, porady żywieniowe, porada pediatry, porada dotycząca aktywności fizycznej). Zapisy na drzwiach grup "Biedronki", "Słoneczka", "Chmurki". Bardzo prosimy o dokładne i przemyślane wpisywanie się na konkretną godzinę, ponieważ nie ma możliwości zmiany ustalonego terminu.

GOPZ

ul. Kołobrzeska 61

Mundo Latino

W drugim  semestrze chętne  przedszkolaki z grup: Krasnale, Biedronki, Motyle, Elfy, Słoneczka   i Chmurki  będą miały możliwość uczestniczenia w nieodpłatnych zajęciach kółka zainteresowań  Mundo Latino”. Zajęcia będą się odbywały w piątki  w godzinach  11:00-12:00 w dwóch grupach wiekowych 3-5 oraz 4-6. Podczas zajęć będziemy śpiewać, grać  i tańczyć w gorących rytmach  Ameryki Południowej, rozwiązywać zagadki i kalambury, wspólnie tworzyć gry językowe, symulacje sytuacyjne oraz zabawy dramowe,  w których dzieci w naturalny sposób będą miały kontakt z językiem hiszpańskim.

Uwaga grupa Krasnale

W związku z chorobą nauczycieli z grupy ,,Krasnali"

zebranie z rodzicami podsumowujące I półrocze pracy z dziećmi zostało przełożone na

13 lutego 2018 ( wtorek)godz. 17.00

Podsumowanie pierwszego semestru projektu "Świat na dłoni"

Podczas pierwszego semestru udało się nam zorganizować koncert kolęd z Ameryki Południowej     w wykonaniu zespołu „Cafe y Son”, który nie tylko zaprosił dzieci do wspólnego muzykowania, ale pięknymi, gorącymi rytmami porwał wszystkich do tańca.

Ponadto, przedszkolaki z grupy „Smerfów” spotkały się z artystami z Kolumbii i Peru, z którymi miały okazję przywitać się i porozmawiać  po hiszpańsku. Z tej okazji grupa przygotowała według oryginalnej receptury specjalny poczęstunek- niespodziankę, przepyszny napój pochodzący z Peru „Chicha morada”, którego nazwę artyści odgadnęli już po pierwszym łyku.  Nie zabrakło też wspólnego śpiewania znanej wszystkim piosenki „La Cucaracha” przy dźwiękach profesjonalnego akompaniamentu gitary i egzotycznego cajon.

Zmiany !!!

Uwaga !

Zmiana zakończenia roku szkolnego Starszaków na 21.06.2018r. (CZWARTEK)

grupa VI "Słoneczka" godz. 13:00

grupa III "Biedronki" godz. 13:30

grupa VIII "Chmurki" godz. 14:00

Uroczyste zakończenie dla wszystkich przedszkolaków 28.06.2018 ( CZWARTEK) godz. 10:00.

Więcej artykułów…

1. Ruszaj się z Lionfitness