Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today2
Yesterday24
Week26
Month363
All92423

Currently are 42 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Grupa 4 Motyle

 

MOTYLE

Jesteśmy grupą liczącą 24 dzieci cztero- i pięcioletnich – 13 chłopców i 11 dziewczynek. Wesoło spędzamy czas w naszej pięknej, kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Uczymy się być dla siebie mili, grzeczni, dbać o czystość i porządek. Pamiętamy o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych (mycie rączek, ubieranie się).

Razem z nauczycielkami: panią Madzią, panią Asią i lektorką panią Marzenką poznajemy otaczający nas świat, uczymy się wierszy, piosenek, angielskich słów i zwrotów. Bardzo lubimy zajęcia z naszymi paniami – dzięki nim zdobywamy wiedzę, rozwijamy wyobraźnię i kreatywność w bezpiecznej, radosnej atmosferze.

Jesteśmy bardzo aktywni i ciekawi świata, dlatego dużo czasu spędzamy w ogrodzie przedszkolnym, bawiąc się swobodnie na świeżym powietrzu. W trakcie spacerów po lesie możemy cieszyć się pięknem przyrody i obserwować, jak zmienia się wraz z nadchodzącymi porami roku.

Po powrocie do sali uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować, malować, lepić z plasteliny. Każdy rodzic może podziwiać nasze liczne prace, które upiększają wystrój przedszkola.

Zajęcia realizujemy w oparciu o nową podstawę programową oraz program wychowania przedszkolnego „Nasze przedszkole” wydawnictwa MAC.

Gorąco zachęcamy rodziców do współpracy z przedszkolem, dzielenia się z nami swoimi zainteresowaniami i pasjami.

 

 Joanna Doczik i Magdalena Malec