Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today2
Yesterday24
Week26
Month363
All92423

Currently are 41 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Grupa 5 Elfy

 

ELFY 

         Elfy to grupa 20 dzieci cztero i pięcioletnich, w tym 13 dziewczynek i 7 chłopców. W tym roku będziemy pilnie uczyć się nowych rzeczy, poznawać bliżej świat, który nas otacza poprzez gry, zabawę i doświadczenia. Naszą przygodę z edukacją przedszkolną realizujemy w oparciu o najnowszą Podstawę Programową oraz Program Edukacji Przedszkolnej „Nasze Przedszkole” wyd. MAC.

         Każdego dnia po pysznym śniadanku zaczynamy swoje prace podczas zajęć dydaktycznych (matematycznych, przyrodniczych, językowych, plastyczno – technicznych i ruchowych). Czas w przedszkolu uatrakcyjniamy różnorodnymi zajęciami, dzięki którym rozwijamy się wielokierunkowo. Kształcimy słuch i zdolności muzyczne, ćwiczymy motorykę i sprawność ruchową, a także uczymy się angielskiego. Codziennie spędzamy również czas na świeżym powietrzu. Bardzo lubimy bawić się na naszym placu zabaw, oraz chodzić na spacery, dzięki którym poznajemy otaczający nas świat i obcujemy z przyrodą.

         Elfy to wesoła i chętna do pracy grupa, która uczy się jak dbać o środowisko i co to znaczy żyć ekologicznie. Dbamy o zdrowy styl życia dlatego jemy dużo warzyw i owoców.

         Zachęcamy naszych Rodziców do aktywnego udziału w życiu grupy i do dzielenia się swoimi zainteresowaniami.

Nauczycielki

Alina Gierszewska

Aleksandra Sajko