Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today2
Yesterday24
Week26
Month363
All92423

Currently are 9 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Grupa 5 Elfy

 

ELFY 

         Elfy to grupa 20 dzieci cztero i pięcioletnich, w tym 13 dziewczynek i 7 chłopców. W tym roku będziemy pilnie uczyć się nowych rzeczy, poznawać bliżej świat, który nas otacza poprzez gry, zabawę i doświadczenia. Naszą przygodę z edukacją przedszkolną realizujemy w oparciu o najnowszą Podstawę Programową oraz Program Edukacji Przedszkolnej „Nasze Przedszkole” wyd. MAC.

         Każdego dnia po pysznym śniadanku zaczynamy swoje prace podczas zajęć dydaktycznych (matematycznych, przyrodniczych, językowych, plastyczno – technicznych i ruchowych). Czas w przedszkolu uatrakcyjniamy różnorodnymi zajęciami, dzięki którym rozwijamy się wielokierunkowo. Kształcimy słuch i zdolności muzyczne, ćwiczymy motorykę i sprawność ruchową, a także uczymy się angielskiego. Codziennie spędzamy również czas na świeżym powietrzu. Bardzo lubimy bawić się na naszym placu zabaw, oraz chodzić na spacery, dzięki którym poznajemy otaczający nas świat i obcujemy z przyrodą.

         Elfy to wesoła i chętna do pracy grupa, która uczy się jak dbać o środowisko i co to znaczy żyć ekologicznie. Dbamy o zdrowy styl życia dlatego jemy dużo warzyw i owoców.

         Zachęcamy naszych Rodziców do aktywnego udziału w życiu grupy i do dzielenia się swoimi zainteresowaniami.

Nauczycielki

Alina Gierszewska

Aleksandra Sajko 

 

 

    

Wyróżnienia i Nagrody

Gdańsk.pl