Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today52
Yesterday56
Week150
Month655
All97555

Currently are 14 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Grupa 5 Elfy

 

 

Nasza grupa to „ Elfy” mamy 4 i 5 lat. Uczęszcza do niej 11 dziewczynek i 9 chłopców. Jesteśmy grupą z językiem angielskim. W pracy z naszymi pociechami korzystamy z obowiązującej podstawy programowej, oraz programu wychowania przedszkolnego „ Wokół przedszkola” wydawnictwa MAC.. Nasze dzieci są bardzo ciekawe świata. Nauczycielki w oparciu o ciekawą literaturę, zabawy, gry, zagadki będą rozwijać ciekawość dzieci.. W naszej sali mamy kilka kącików tematycznych w których spędzamy czas przeznaczony na zabawy i poznawanie otaczającego go świata. Podczas zajęć i zabaw będziemy wspierać naturalną chęć poznania i eksperymentowania, dostarczając pomysłów i tworzyć do kreatywnego działania. Przede wszystkim też postaramy się rozwijać ich wiarę we własne możliwości i wszystkie mocne strony. Dzieci będą uczestniczyły w zajęciach rytmiki, religii i gimnastyki ogólnorozwojowej. Dużo radości będzie im sprawiała nauka tańca i śpiewanie piosenek. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, lalek i kucyków, chłopcy tworzą ciekawe budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyznania i doświadczenia. Elfy są miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Przed nami wiele zabaw i ciekawych zajęć. Nasze panie to pani Grażynka, pani Asia, lektorka pani Marzenka i pani Gabrysia, która dba o porządek w naszej sali i zachęca nasze dzieci do zjadania pysznych posiłków.