Grupa 5 Elfy

Nasza grupa to „ Elfy” mamy 4 i 5 lat. Uczęszcza do niej 11 dziewczynek i 9 chłopców. Jesteśmy grupą z językiem angielskim. W pracy z naszymi pociechami korzystamy z obowiązującej podstawy programowej, oraz programu wychowania przedszkolnego „ Wokół przedszkola” wydawnictwa MAC.. Nasze dzieci są bardzo ciekawe świata. Nauczycielki w oparciu o ciekawą literaturę, zabawy, gry, zagadki będą rozwijać ciekawość dzieci.. W naszej sali mamy kilka kącików tematycznych w których spędzamy czas przeznaczony na zabawy i poznawanie otaczającego go świata. Podczas zajęć i zabaw będziemy wspierać naturalną chęć poznania i eksperymentowania, dostarczając pomysłów i tworzyć do kreatywnego działania. Przede wszystkim też postaramy się rozwijać ich wiarę we własne możliwości i wszystkie mocne strony. Dzieci będą uczestniczyły w zajęciach rytmiki, religii i gimnastyki ogólnorozwojowej. Dużo radości będzie im sprawiała nauka tańca i śpiewanie piosenek. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, lalek i kucyków, chłopcy tworzą ciekawe budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyznania i doświadczenia. Elfy są miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Przed nami wiele zabaw i ciekawych zajęć. Nasze panie to pani Grażynka, pani Asia, lektorka pani Marzenka i pani Gabrysia, która dba o porządek w naszej sali i zachęca nasze dzieci do zjadania pysznych posiłków.