Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today56
Yesterday56
Week154
Month659
All97559

Currently are 13 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Grupa 3 Biedronki

 

 

,,Biedronki to przyjaciół grupa, która w przedszkolu wiedzy i zabawy szuka".

Jesteśmy Biedronkami, mamy już cztery lata. Dzieci z naszej grupy zdobywają wiedzę i różne umiejętności poprzez zabawę.

Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego ,,Wokół przedszkola" oraz programy autorskie opracowane przez nasze nauczycielki - program ekologiczny ,,Cztery pory roku", plastyczny ,,Mały artysta" oraz współpracy z rodzicami ,,Wspomaganie rodziców w procesie wychowania dziecka".

Każdego dnia bawiąc się poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności. Aktualnie pracujemy nad tym aby dzieci odnalazły swoje miejsce w grupie i aby dobrze poczuły się w przedszkolu.

Doskonalimy samodzielność, która przejawia się w kształtowaniu umiejętności samoobsługowych a także w dbałości o ład i porządek wokół nas. Wspólnie bawimy się, śpiewamy, tańczymy, rysujemy, słuchamy bajek, poznajemy otaczający nas świat. Uczymy się akceptacji drugiego człowieka, dzielenia się, empatii, twórczego myślenia.

Dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach tj.; tańcach, nauce języka angielskiego, rytmice, zajęciach muzyko - terapeutycznych, karate i nauce gry w szachy.

.

Przedszkolakom i ich rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego.