Grupa 1 Krasnoludki

GRUPA I „KRASNOLUDKI”

Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Nasza grupa liczy 26 dzieci – 12 dziewczynek i 14 chłopców. Opiekują się nami dwie panie Kasie, pani Basia i pani Grażyna.

Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego z dnia 14 lutego 2017r. oraz program edukacji przedszkolnej „Nasze Przedszkole” wydawnictwa MAC. Dodatkowo korzystamy z programów wspomagających naszych nauczycieli „Cztery pory roku”, „Mały artysta” oraz „Program adaptacji dziecka w przedszkolu”.

Jesteśmy twórczy oraz ciekawi świata. Chętnie uczestniczymy w zabawach, zadajemy wiele pytań oraz dzielimy się swoją wiedzą. Jesteśmy bardzo pogodni i pełni energii. Uwielbiamy muzykę i taniec, Dzięki naszej pomysłowości, w naszej grupie spędzamy czas aktywnie, każdego dnia odkrywając otaczający nas świat.

W przedszkolu uczestniczymy w zajęciach językowych, matematycznych, plastycznych, muzycznych i ruchowych. Uczymy się funkcjonować w grupie oraz pracujemy nad naszą samodzielnością. Po całym dniu pełnym nowych doświadczeń, odpoczywamy. Chętnie rozwijamy swoje zainteresowania podczas wspólnej zabawy.

Drodzy rodzice, zachęcamy do współpracy oraz aktywnego uczestnictwa w życiu naszej grupy.

Katarzyna Dymowska i Katarzyna Rutkowska