Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today2
Yesterday24
Week26
Month363
All92423

Currently are 51 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Grupa 1 Krasnoludki

 

GRUPA I „KRASNOLUDKI”

Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Nasza grupa liczy 26 dzieci – 12 dziewczynek i 14 chłopców. Opiekują się nami dwie panie Kasie, pani Basia i pani Grażyna.

Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego z dnia 14 lutego 2017r. oraz program edukacji przedszkolnej „Nasze Przedszkole” wydawnictwa MAC. Dodatkowo korzystamy z programów wspomagających naszych nauczycieli „Cztery pory roku”, „Mały artysta” oraz „Program adaptacji dziecka w przedszkolu”.

Jesteśmy twórczy oraz ciekawi świata. Chętnie uczestniczymy w zabawach, zadajemy wiele pytań oraz dzielimy się swoją wiedzą. Jesteśmy bardzo pogodni i pełni energii. Uwielbiamy muzykę i taniec, Dzięki naszej pomysłowości, w naszej grupie spędzamy czas aktywnie, każdego dnia odkrywając otaczający nas świat.

W przedszkolu uczestniczymy w zajęciach językowych, matematycznych, plastycznych, muzycznych i ruchowych. Uczymy się funkcjonować w grupie oraz pracujemy nad naszą samodzielnością. Po całym dniu pełnym nowych doświadczeń, odpoczywamy. Chętnie rozwijamy swoje zainteresowania podczas wspólnej zabawy.

Drodzy rodzice, zachęcamy do współpracy oraz aktywnego uczestnictwa w życiu naszej grupy.

 

 Katarzyna Dymowska i Katarzyna Rutkowska