Mundo Latino

W drugim  semestrze chętne  przedszkolaki z grup: Krasnale, Biedronki, Motyle, Elfy, Słoneczka   i Chmurki  będą miały możliwość uczestniczenia w nieodpłatnych zajęciach kółka zainteresowań  Mundo Latino”. Zajęcia będą się odbywały w piątki  w godzinach  11:00-12:00 w dwóch grupach wiekowych 3-5 oraz 4-6. Podczas zajęć będziemy śpiewać, grać  i tańczyć w gorących rytmach  Ameryki Południowej, rozwiązywać zagadki i kalambury, wspólnie tworzyć gry językowe, symulacje sytuacyjne oraz zabawy dramowe,  w których dzieci w naturalny sposób będą miały kontakt z językiem hiszpańskim.