Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today52
Yesterday39
Week52
Month721
All85910

Currently are 38 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Mundo Latino

 

Mundo Latino

      W drugim  semestrze chętne  przedszkolaki z grup: Krasnale, Biedronki, Motyle, Elfy, Słoneczka   i Chmurki  będą miały możliwość uczestniczenia w nieodpłatnych zajęciach kółka zainteresowań  Mundo Latino”. Zajęcia będą się odbywały w piątki  w godzinach  11:00-12:00 w dwóch grupach wiekowych 3-5 oraz 4-6. Podczas zajęć będziemy śpiewać, grać  i tańczyć w gorących rytmach  Ameryki Południowej, rozwiązywać zagadki i kalambury, wspólnie tworzyć gry językowe, symulacje sytuacyjne oraz zabawy dramowe,  w których dzieci w naturalny sposób będą miały kontakt z językiem hiszpańskim.

Wyróżnienia i Nagrody

Gdańsk.pl